Volkswagen Taigo

Taigo

První SUV kupé značky Volkswagen vstupuje na trh vstříc aktuálním trendům. Nový lifestylový crossover nadchne moderní karoserií, průkopnickou konektivitou a systémy z vyšší třídy jako jsou světlomety IQ.Light LED Matrix nebo asistenční systémy IQ.Drive Travel Assist, Lane Assist a ACC. Proto má nové Taigo velmi blízko k modelům z vyšších segmentů zejména z hlediska bezpečnostních systémů, které zvyšují úroveň komfortu a bezpečnosti při jízdě. Propracovaný design najdete i v interiéru. Sériově dodávaný multifunkční volant, moderní ovládací prvky a bezdrátové rozhraní App-Connect dokazují, že tento model drží krok s digitální dobou. 

volkswagen-taigo-z1foto.jpg

Předprodej již brzy

Tato líbivá karoserie prvního SUV kupé od značky Volkswagen má za sebou premiéru a předprodej bude zahájen během září 2021. Nové Taigo zaujme svým designem s výraznými proporcemi. Nastavuje nová měřítka v technické oblasti a již v sériové výbavě nabízí světlomety LED, zcela digitální panel sdružených přístrojů a nejnovější generaci informačních a zábavních systémů (MIB3). 

taigo-ta0028-web.jpg

Navzdory splývavé zádi nabízí velký kufr

Přestože má nové Taigo splývavou záď, zaujme působivým zavazadlovým prostorem. Abyste mohli využít místo v kufru na max, je k dispozici variabilní podlaha zavazadlového prostoru. Udávaný objem 438 litrů najde těžko v dané třídě konkurenci.

volkswagen-taigo-r-line02.jpg

Nenápadně sportovní linie R-Line

Pro ty, co milují sportovní vzhled, nabízí nové Taigo provedení R-Line s jedinečnými černě lakovanými designovými prvky, světlomety IQ.Light - LED Matrix, ambientním osvětlením, podélnými střešními nosníky v černé barvě a 17" koly z lehké slitiny Valencia. Vybrané prvky výbavy tvoří výraznou kompozici jak zvenku tak zevnitř