CITROËN Berlingo je bez nadsázky legendou mezi užitkovými vozy. Své služby poskytuje už víc než 20 let a vyrobilo se ho přes 1,5 milionu kusů. Současná třetí generace vozu pojmenovaná Berlingo Van představuje generační skok z hlediska stylu i výbavy a stává se ideálním partnerem pro všechny profese. Skvěle zvládá každodenní provoz, splňuje nejrůznější profesní potřeby a poskytuje řešení přizpůsobené každé činnosti: dvě různé délky, variabilita kabiny a důmyslné vnitřní uspořádání.

Citroen-berlingo-van-jizda.jpg

Paket Worksite a verze Van PlusPro

Berlingo Van navíc nabízí paket Worksite a verzi Van PlusPro. Verze s paketem Worksite je určena pro živnostníky, kteří převážejí materiál a pracovníky na různých typech staveb. Součástí paketu jsou například Grip Control a funkce Hill Assist Descent, které sníží riziko prokluzu nebo smyku na strmých svazích, dále vyšší světlá výška (+30 mm) či velká kola (690 mm). Užitné zatížení se zvýšilo až na hranici 1000 kg. Bohatá výbava verze Van PlusPro je určena všem, kdo tráví za volantem hodně času. Poskytuje například klimatizaci a komfortní sedadla, elektricky ovládanou parkovací brzdu a adaptivní tempomat, paket akustického odhlučnění interiéru atd.

Citroen-berlingo-van-naklad.jpg

Maximálně vám zjednoduší denní činnosti

Pro snadnější nakládku a vykládku bez ohledu na to, kde je vůz zaparkovaný, je Berlingo Van vybavený jedněmi či dvěma bočními posuvnými dveřmi s optimalizovanou šířkou otvoru 675 mm a výškou 1072 mm a zadními dvoukřídlými dveřmi 40/60 s otevíráním v úhlu 180° a má optimalizovanou šířku mezi zadními podběhy kol. Vůz nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m3; užitečné zatížení se pohybuje od 650 kg do 1000 kg. Vůz může být exkluzivně vybaven indikátorem přetížení, který informuje o překročení užitečného zatížení. Pro zjednodušení každodenních činností může být CITROËN Berlingo Van vybaven paketem nákladového prostoru, který zahrnuje přídavné LED osvětlení, zásuvku 12 V a čtyři dodatečné úchytné kroužky přimontované na stěny kabiny nákladového prostoru.

Citroen-berlingo-van-interier.jpg.jpeg

Plnohodnotná mobilní kancelář

Kabina vozu Berlingo Van vám poslouží jako plnohodnotná mobilní kancelář, ve které můžete pracovat přímo v terénu. Notebook dobijete pomocí zásuvky 220 V a poté ho bezpečně uložíte do schránky Top Box před sedadlem spolujezdce. Velmi praktická novinka v podobě bezdrátového nabíjení umožní jednoduše dobít mobilní telefon. Dále jsou k dispozici dva USB porty a dvě zásuvky 12 V. Otočný stolek, kterým může být vybavena nastavitelná lavice Extenso a který vznikne sklopením opěradla prostředního sedadla, vám umožní nerušeně pracovat v naprostém pohodlí.