Volkswagen Up! | BARTH Operák

Volkswagen up!

up!

Vykřičník na konci názvu modelu VW Up! je zcela na místě. Tohle auto se sice v rodině Volkswagenu řadí rozměrově k nejmenším, ale možnostmi a schopnostmi si nijak nezadá s většími modely. Pokud se potřebujete pohodlně a bezpečně pohybovat především po městě nebo na kratší vzdálenosti a nejste obtěžkáni hromadou zavazadel, je VW Up! ideální volbou. S řadou výhod: levným provozem, schopností parkovat i na malém prostoru, odhlučněním i nečekanou pružností motoru, přesností řazení, atraktivním designem interiéru i jízdními vlastnostmi.

up-Medium-4879.jpg

VW Up! nabízí bezpočet výhod.

V městském provozu se pohybuje jako ryba ve vodě.  Zaparkujete i na místě, kam by se každý o trochu větší vůz neměl nárok vejít. A navíc si tohle auto můžete přizpůsobit dle svého osobitého stylu a přání. Platí to i pro možnost výběru barvy střechy a vnějších zpětných zrcátek. 

up-Medium-4891.jpg

Na první pohled malý vůz nabízí překvapivě velký vnitřní prostor a pohodlí až pro čtyři cestující.

A jako bonus je tu také možnost vybrat si barevné ladění interiéru dle vlastní volby – nejen částí palubní desky, ale také čalounění sedadel. Samozřejmostí je integrace mobilního telefonu do multimediálního systému, což promění VW Up! v komplexní automobil.

up-Medium-4885.jpg

VW Up! jezdí skvěle.

Motor mu garantuje dostatek síly a jeho významnou předností je úspornost. V základní nabídce jsou atmosférické litrové tříválce s výkonem 44 kW (60 koní), 55 kW (75 koní) a 66 kW (90 koní). Za volantem VW Up! si jízdu užijete skutečně naplno.

Ceníky a další materiály k vozu Volkswagen up!

Pro stažení aktuálních ceníků budete přesměrování na web volkswagen.com